cursor
Het Filiaal

Contact

Het Filiaal theatermakers

Het Filiaal Theatermakers
Kapelweg 7, 3566 MK Utrecht
+31 (0)30 273 4956
info@hetfiliaal.nl

KvK-nummer: 41186948
BTW-nummer: NL802924256B01
IBAN NL90RABO0143763008
t.n.v. Stichting Het Filiaal theatermakers
BIC RABONL2U
RSIN 802924256

Facturen kunnen verstuurd worden naar facturen@hetfiliaal.nl. Gebruik de volgende gegevens: Stichting Het Filiaal theatermakers, Kapelweg 7, 3566 MK Utrecht

Afdeling Zakelijk

Josine Gilissen, Matthijs Nieuwburg
josine@hetfiliaal.nl
matthijs@hetfiliaal.nl

Afdeling Verkoop

Sjamke de Voogd
sjamke@hetfiliaal.nl

Afdeling kunsteducatie

Anne-Marie Knippels, Ireida Martis-Willems en Gwen Croonen
+31 (0)30 273 49 56
+31 (0)6 182 43 096
educatie@hetfiliaal.nl

Afdeling Marketing en communicatie

Frederique Josemans en vacature
+31(0)30 799 09 27
+31(0)30 799 09 24
frederique@hetfiliaal.nl

Afdeling Productie en Techniek

Martine Melenhorst - coördinator productie techniek
Jeroen Hoekstra, techniek
+31(0)30 799 09

martine@hetfiliaal.nl
jeroen@hetfiliaal.nl

Toon:

Welkom op onze vernieuwde website.

Je gebruikt een verouderde browser!

Update je browser om deze website correct te bekijken.

Update mijn browser nu Sluiten